
Tefal Power 4221126 26 см жабыспайтын жабыны бар таба, алюминий
- Қолжетімді емес
- Коды:139908508
12 073 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Таба 26 Power TEFAL 4221126
Tefal Power табасы арқылы бүкіл отбасы үшін тамаша пайдалы тағамдарыңызды дайындаңыз. Бұл функционалды ыдыс-аяқ сіздің ас үйіңізде шын мәнінде таптырмас құралға айналады: оның ыңғайлы, жоғары қырлы пішіні көптеген ингредиенттерді оңай орналастырады, ал берік жабыспайтын жабын сүйікті тағамдарыңыздағы майдың мөлшерін олардың дәмін жоғалтпай азайтады.
Тамаша қуырылған стейк, ауыз суаратын макарон немесе шырынды бургер котлеттері – Tefal ұсынған Power Series табасымен кез келген күрделіліктегі аспаздық тапсырма сізге көп уақытты қажет етпейді. Инновациялық Thermo-Signal қыздыру индикаторы тағамды дайындауды қашан бастауға болатынын қызыл түспен көрсетеді. Таба индукциялық пештерден басқа пештердің барлық түрлеріне жарамды.
Tefal Power табасы арқылы бүкіл отбасы үшін тамаша пайдалы тағамдарыңызды дайындаңыз. Бұл функционалды ыдыс-аяқ сіздің ас үйіңізде шын мәнінде таптырмас құралға айналады: оның ыңғайлы, жоғары қырлы пішіні көптеген ингредиенттерді оңай орналастырады, ал берік жабыспайтын жабын сүйікті тағамдарыңыздағы майдың мөлшерін олардың дәмін жоғалтпай азайтады.
Тамаша қуырылған стейк, ауыз суаратын макарон немесе шырынды бургер котлеттері – Tefal ұсынған Power Series табасымен кез келген күрделіліктегі аспаздық тапсырма сізге көп уақытты қажет етпейді. Инновациялық Thermo-Signal қыздыру индикаторы тағамды дайындауды қашан бастауға болатынын қызыл түспен көрсетеді. Таба индукциялық пештерден басқа пештердің барлық түрлеріне жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefal |
| Материал | Алюминий |
| Пішін | Дөңгелек |
| Қақпақ | Жоқ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабыспайтын жабын | Иә |
| Салмақ | 0.67 кг |
| Тереңдігі | 5 см |
| Диаметрі | 26 см |
| Индукциялық пештер үшін | Жоқ |
| Үлгінің немесе топтаманың атауы | Power 4221126 |
| Ерекшеліктері | қыздыру индикаторы, ыдыс жуғыш машинада жууға болады |
| Үйлесімді тақталар | газ плиталары үшін, шыны керамикалық плиталар үшін, электр плиталары үшін |
| Түрі | таба |
| Жабыспайтын жабынның түрі | титан |
- Бағасы: 12 073 ₸



