
Oasis AP-50 су жылытқышы
- Қолжетімді емес
- Коды:115212370
92 882 ₸
- +7 (701) 635-42-91
AP сериялы жинақтаушы су жылытқышы тік немесе көлденең күйде орнатылады және талғампаз сыртқы корпусқа ие. Ең озық эмаль техникасымен жасалған қазандықтың болат эмальдан жасалған ішкі резервуары коррозияға төзімді, ағып кетуді болдырмайды және құрылғының қызмет ету мерзімін ұзартады. Айналмалы циркуляциясы бар су құбырлары суды өте жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді және резервуардың эмальын коррозиядан қорғайды. Экологиялық таза, арнайы полиуретанды интегралды көбіктен жасалған жылу оқшаулау суды ұзақ уақыт ыстық ұстайды, бұл электр энергиясын үнемдеуге мүмкіндік береді. Екі қалыңдатылған магний анодтары ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз ету үшін ішкі резервуарларды коррозиядан қорғайды. Жоғары қуатты мыс қыздыру элементі судың жылдам қызуына ықпал етеді, бұл жылу шығынын айтарлықтай азайтады және электр энергиясын үнемдейді. Жинақтаушы су жылытқыш қазандық суды 30-80°С дейін қыздыруға қабілетті. Судың температурасы белгіленген температураға жеткеннен кейін ол әрқашан жылуды сақтайтын күйде болады. Су қазандығы температураны таңдауға ыңғайлы реттеуге, сондай-ақ энергияны үнемдейтін Эко режиміне ие. Жинақтаушы бойлер қызып кетуден қорғау жүйесімен және қыста құрылғының қатып қалуын болдырмайтын мұздатуға қарсы функциямен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Oasis |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Дисплей | Иә |
| Сумен жабдықтау әдісі | Қысымды |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Керек-жарақтар | жоқ |
| Салмақ | 22.7 кг |
| Су жылытқыштың түрі | жинақтаушы |
| Сұйытылған газбен жұмыс істеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 872 мм |
| Тереңдігі | 248 мм |
| Қорғау | қызып кетуден қорғау, қорғанысты өшіру, магний аноды, сақтандырғыш клапан |
| Суды жылытудың максималды температурасы | 80 °С |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 2 кВТ |
| Резервуардың көлемі | 50 л |
| Өнімділік | 2 л/мин |
| Бекіту тәсілі | қабырғалық |
| Судан қорғау дәрежесі | 4 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрғақ ТЭН | Жоқ |
| Түрі | су жылытқыш |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | тік / көлденең |
| Сүзу | суға арналған сүзгі |
| Функциялар | қосу индикаторы, қыздыру индикаторы, өзіндік диагностика |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 462 мм |
- Бағасы: 92 882 ₸










