
Бумен пісіргіш Tefal DT8230E1 қара, сұр
- Қолжетімді емес
- Коды:110188381
70 575 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Отпариватель ручной Tefal DT8230E1 — это решение 2-в-1 для ухода за одеждой и домашним текстилем. Простота использования в нем сочетается с мощным паром, который позволит в считаные минуты разгладить, очистить и продезинфицировать любые ткани.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefal |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Түрі | қолмен |
| Үздіксіз жұмыс уақыты | 10 мин |
| Өлшемдері | 320х147х128 мм |
| Дайындық | 30 бастап |
| Желілік баудың ұзындығы | 2.6 м |
| Булау режимдерінің саны | 2 |
| Қуат | 2000 Вт |
| Суға арналған бактың көлемі | 0.2 л |
| Бу ағыны | 30 г/мин |
| Қуатты реттегіш | Иә |
| Түсі | Сұр, Қара |
- Бағасы: 70 575 ₸










