
Үтік Tefal FV9835E0 Ultimate Pure қара, күлгін
- Бар
- Коды:115976793
99 990 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Ultimate Pure бу үтігі — заттарға күтім жасауға арналған премиум шешім: құрылғы ерекше нәтижелерге кепілдік беретін керемет қуатты бу жасайды. Инновациялық Micro Calc сүзу жүйесі қақтың барлық бөлшектерін соғу және олардың киімге түсуіне жол бермеу арқылы буды 100% тазартады. 3000 Вт қуат жылдам қыздыруды және тиімді үтіктеу үшін 55 г/мин дейін тұрақты буды қамтамасыз етеді. 240 г/мин дейінгі бу соққысы тіпті ең қатты қыртыстарды тегістейтін жеткілікті күшті бу ағынын жасайды. Durilium AirGlide Autoclean табаны үтіктің сырғуын жеңілдетеді және аз күтімді қажет етеді. Сізге ұзақ уақыт қызмет ететін керемет қуатты буы бар үтікті табыңыз.
Бу қуатын жоғары өнімділікпен үйлестіре отырып, Tefal Ultimate Pure үтігі матадағы қақ дақтарын кетіретін және тамаша нәтижелерді қамтамасыз ететін жоғары сапалы киім күтімі құралы болып табылады. Micro-Calc қаққа қарсы коллекторы қақты ерекше бақылауды қамтамасыз ету үшін буды 100% сүзеді, матадағы дақтардың немесе қақ қалдықтарының алдын алуға көмектеседі, үтіктеудің еш қиындықсыз тамаша нәтижелері үшін. 3000 Вт қуат жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді, ал 55 г/мин тұрақты бу беру жоғары тиімді үтіктеуді қамтамасыз етеді, ал 240 г/мин бу соққысы тіпті ең қатты қыртыстарды тегістеу үшін жеткілікті бу қуатын қамтамасыз етеді. Техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін №1 Durilium AirGlide Autoclean сырғымалы табаны, сондай-ақ максималды ыңғайлылық үшін кеңейтілген мүмкіндіктері бар таза бу қуаты бар үтікті табыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefal |
| Тұрақты бу беру | Иә |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Тік бумен пісіру | Иә |
| қақтан қорғау | Иә |
| Тамшылауға қарсы жүйе | Иә |
| бүрку функциясы | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.45 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты түрде өшіру | Иә |
| Өндірушінің артикулы | FV9835E0 Ultimate Pure |
| Сымсыз пайдалану | Жоқ |
| Баудың ұзындығы | 2.5 м |
| Қосымша ақпарат | Өндіруші ел - Франция |
| Жол | Жоқ |
| Жинақтау | үтік |
| Жайлылық | түймелерге арналған ойық |
| Табан материалы | металлокерамика |
| Қуат | 3000 Вт |
| Суға арналған резервуардың көлемі | 350 мл |
| Бу соққысы | Иә |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 150х320х160 мм |
| Бу соққысы кезіндегі шығын | 240 г/мин |
| Буды тұрақты беру кезіндегі шығын | 55 г/мин |
| Желілік кабель | корпусқа шарлы бекіту |
| Өздігінен тазалау жүйесі | Иә |
| Түсі | Күлгін, Қара |
- Бағасы: 99 990 ₸










