
Oasis 80VZ су жылытқышы ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:138830121
118 941 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Oasis 80VZ электрлі жинақтаушы су жылытқышы - ыстық сумен жабдықтаусыз үй-жайларды ыстық сумен қамтамасыз етуге арналған құрылғы. Сыйымдылығы 80 литр резервуар көп орын алмайды, бірақ бір адамға жеткілікті. Ақ шкаф ас үйдің немесе ванна бөлмесінің интерьеріне оңай сәйкес келеді.
Жұмыстағы жайлылық.
Су жылытқышы судың температурасын пайдаланушы белгілеген деңгейде автоматты түрде ұстап тұрады. Қос қабырғалы резервуар жылуды ұзақ уақыт бойы тиімді ұстайды. Бір реттегіштің көмегімен басқару қарапайым және интуитивті.
Ұзақ қызмет ету мерзімі.
Тот баспайтын болаттан жасалған ішкі қабырғалар мен магний аноды коррозияны болдырмайды. Экологиялық таза жылу оқшаулау суға зиян келтірмейді. ҚҚҚ және қызып кетуден қорғау жүйесі құрылғыны сынудан қорғайды. Суды бірнеше су құбыры нүктелеріне тарату мүмкіндігі бар. Қызмет ету мерзімі - 7 жыл.
Электр жинақтаушы су жылытқыштар Oasis - жайлылық және сенімділік бір құрылғыда.
Жұмыстағы жайлылық.
Су жылытқышы судың температурасын пайдаланушы белгілеген деңгейде автоматты түрде ұстап тұрады. Қос қабырғалы резервуар жылуды ұзақ уақыт бойы тиімді ұстайды. Бір реттегіштің көмегімен басқару қарапайым және интуитивті.
Ұзақ қызмет ету мерзімі.
Тот баспайтын болаттан жасалған ішкі қабырғалар мен магний аноды коррозияны болдырмайды. Экологиялық таза жылу оқшаулау суға зиян келтірмейді. ҚҚҚ және қызып кетуден қорғау жүйесі құрылғыны сынудан қорғайды. Суды бірнеше су құбыры нүктелеріне тарату мүмкіндігі бар. Қызмет ету мерзімі - 7 жыл.
Электр жинақтаушы су жылытқыштар Oasis - жайлылық және сенімділік бір құрылғыда.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Oasis |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Дисплей | Жоқ |
| Сумен жабдықтау әдісі | Қысымды |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Керек-жарақтар | жоқ |
| Салмақ | 14.8 кг |
| Су жылытқыштың түрі | жинақтаушы |
| Резервуардың ішкі жабыны | тот баспайтын.болат |
| Сұйытылған газбен жұмыс істеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 945 мм |
| Тереңдігі | 293 мм |
| Кірудегі қысым | 0,7 |
| Қосымша ақпарат | Кіріктірілген ЖҚБ |
| Қорғау | қызып кетуден қорғау, қорғанысты өшіру, қызып кетуден |
| Суды жылытудың максималды температурасы | 75 °С |
| Қыздырғыш элемент | құбырлы |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 2 кВТ |
| Резервуардың көлемі | 80 л |
| Бекіту тәсілі | қабырғалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Құрғақ ТЭН | Жоқ |
| Түрі | су жылытқыш |
| Су бөлу нүктелері | бірнеше нүкте (арынды) |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Тік |
| Сүзу | суға арналған сүзгі |
| Функциялар | қосу индикаторы |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 496 мм |
- Бағасы: 118 941 ₸





