
Қос қазандық Tefal VC140131 қара
- Қолжетімді емес
- Коды:108303416
62 724 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дұрыс тамақтану және дайындалған тағамның қарапайымдылығы! Дәмді тағамдарды дайындау өте оңай! Tefal VC140131 бумен пісіргіштің барлық артықшылықтарын ашыңыз. Бұл тамаша шешім, өйткені ол бумен пісірілген тағамдардың барлық артықшылықтарын сезінуге, сондай-ақ пайдалы және қызықты рецепттерді дайындауға мүмкіндік береді, кез келген тағамды пісіру кезінде витаминдер мен микроэлементтердің максималды мөлшерін сақтайды.
Пісірілген тағамдардың әртүрлілігі
Жалпы сыйымдылығы 6 литр болатын екі тағамдық науа көкөністерді, балықты, етті, сондай-ақ дәнді және бұршақ дақылдарын дайындауға жеткілікті орын береді. Сондай-ақ күріш пен жарма пісіруге арналған қосымша ыдыс қарастырылған. Қос қазандық практикалық және тиімді шешім болып табылады, өйткені оның қуаты (900 Вт) және көлемі бір пісіру сеансында 4-5 адамнан тұратын компанияны дәмді және пайдалы тағамдармен еркелетуге жеткілікті.
Ыңғайлылық және пайдалануда қарапайымдылық
Тостағандар мөлдір - сіз пісіру процесін өз бетіңізше басқара аласыз. Бақылау мақсатында 60 минуттық таймер де бар, ол қажетті уақыт өткеннен кейін құрылғыны автоматты түрде өшіреді. Су деңгейінің сыртқы индикаторының болуы ыңғайлы - кішкене терезе арқылы бу себеттерін алмай-ақ, резервуардағы судың мөлшерін әрқашан анық көруге болады. Ал егер су таусылып қалса, оны тікелей пісіру процесінде толтыруға болады.
Ықшамдылық және сақтаудың ыңғайлылығы
Қос қазандықта артық орын алмастан ультра ықшам сақтау жүйесі бар. Жұмыс элементтері (тостағандар, торлар) жинақы жинаққа ұқыпты жиналады, сондықтан қос қазандықты сақтау ешқандай қиындық тудырмайды.
Жеңіл күтім
Барлық алынбалы элементтер ыдыс жуғышта жууға жарамды (әрине, электрлік негізді қоспағанда).
Пісірілген тағамдардың әртүрлілігі
Жалпы сыйымдылығы 6 литр болатын екі тағамдық науа көкөністерді, балықты, етті, сондай-ақ дәнді және бұршақ дақылдарын дайындауға жеткілікті орын береді. Сондай-ақ күріш пен жарма пісіруге арналған қосымша ыдыс қарастырылған. Қос қазандық практикалық және тиімді шешім болып табылады, өйткені оның қуаты (900 Вт) және көлемі бір пісіру сеансында 4-5 адамнан тұратын компанияны дәмді және пайдалы тағамдармен еркелетуге жеткілікті.
Ыңғайлылық және пайдалануда қарапайымдылық
Тостағандар мөлдір - сіз пісіру процесін өз бетіңізше басқара аласыз. Бақылау мақсатында 60 минуттық таймер де бар, ол қажетті уақыт өткеннен кейін құрылғыны автоматты түрде өшіреді. Су деңгейінің сыртқы индикаторының болуы ыңғайлы - кішкене терезе арқылы бу себеттерін алмай-ақ, резервуардағы судың мөлшерін әрқашан анық көруге болады. Ал егер су таусылып қалса, оны тікелей пісіру процесінде толтыруға болады.
Ықшамдылық және сақтаудың ыңғайлылығы
Қос қазандықта артық орын алмастан ультра ықшам сақтау жүйесі бар. Жұмыс элементтері (тостағандар, торлар) жинақы жинаққа ұқыпты жиналады, сондықтан қос қазандықты сақтау ешқандай қиындық тудырмайды.
Жеңіл күтім
Барлық алынбалы элементтер ыдыс жуғышта жууға жарамды (әрине, электрлік негізді қоспағанда).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefal |
| Дыбыстық сигнал | Иә |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Жоқ |
| Су деңгейінің көрсеткіші | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Стартты кейінге қалдыру | Жоқ |
| Алынбалы торлар | Иә |
| Күріш тостағаны | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.9 кг |
| Ендірілетін | Жоқ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 29,5х23,5х29,5 см |
| Пісіру кезінде суды толтыру | Иә |
| Қатарлар саны | 2 |
| Ықшам сақтау | Иә |
| Максималды тұтынылатын қуат | 900 Вт |
| Бу себеттерінің материалы | мөлдір пластик |
| Жалпы көлем | 6 л |
| Су жетіспеген кезде ажырату | Жоқ |
| Таймер | 60 мин |
| Жұмыртқа пісіруге арналған ойықтар | Иә |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 62 724 ₸










