
Oasis P-MSR болат пісіру беті
- Қолжетімді емес
- Коды:131626533
73 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Making Oasis everywhere P-MSR газбен жұмыс істейтін кіріктірілген плита – ас үйге арналған заманауи шешім. 4 конфорка – күрделі тағамдарды дайындауға жарамды дәстүрлі нұсқа. Оттықтардың әртүрлі диаметрлері кофеге арналған түрік немесе таба болсын, әртүрлі өлшемдегі ыдыстарды пайдалануға мүмкіндік береді. Газбен жұмыс істеуге байланысты панель қыздыруды лезде бастауға немесе тоқтатуға, сондай-ақ оның қарқындылығын өзгертуге мүмкіндік береді.
Ыңғайлылық және қауіпсіздік.
Газ-бақылау жалын сөнген кезде газ беруді өшіреді. Тұтқаны бұраған кезде автоматты тұтану жану үшін ұшқын береді. P-MSR моделі азиялық тағамдарды дайындауға өте ыңғайлы WOK-конфоркамен жабдықталған.
Сенімділік және қолайлылық.
Тот баспайтын болаттан жасалған беті температураның күрт өзгеруіне төтеп бере алады және жоғары беріктікке ие. Шойыннан жасалған торлар сенімді, қарапайым және ұзақ қызмет мерзіміне ие. Модель баллонды газға айналдыруға арналған ауыстырылатын саптамалармен жабдықталған.
Making Oasis everywhere кіріктірілетін газ панелі пайдаланудағы жайлылыққа кепілдік береді және көптеген жылдар бойы сыртқы тартымдылығын сақтайды.
Ыңғайлылық және қауіпсіздік.
Газ-бақылау жалын сөнген кезде газ беруді өшіреді. Тұтқаны бұраған кезде автоматты тұтану жану үшін ұшқын береді. P-MSR моделі азиялық тағамдарды дайындауға өте ыңғайлы WOK-конфоркамен жабдықталған.
Сенімділік және қолайлылық.
Тот баспайтын болаттан жасалған беті температураның күрт өзгеруіне төтеп бере алады және жоғары беріктікке ие. Шойыннан жасалған торлар сенімді, қарапайым және ұзақ қызмет мерзіміне ие. Модель баллонды газға айналдыруға арналған ауыстырылатын саптамалармен жабдықталған.
Making Oasis everywhere кіріктірілетін газ панелі пайдаланудағы жайлылыққа кепілдік береді және көптеген жылдар бойы сыртқы тартымдылығын сақтайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Oasis |
| Түрі | Газ |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Электр өртеу түрі | Автоматты |
| Электр өртеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | газ-конфоркаларды бақылау |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Газ оттықтарының | 4 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Қосымша ақпарат | Газбен жұмыс істейтін кіріктірілген плитаның қызмет ету мерзімі 10 (он) жылды құрайды |
| Басқа конфоркалар | оттық WOK |
| Газ оттықтарының "Қос тәжі" | 1 |
| Беткі материал | тот баспайтын болат |
| Оттықтар панелі | тот баспайтын.болат |
| Ауыстырып қосқыштар | айналмалы |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Түсі | Болат |
| Шойын торлар | Иә |
| Ені | 58 см |
| Ендірме ені | 56 см |
- Бағасы: 73 990 ₸










