
Пісіру беті Oasis P-BSG сұр
- Бар
- Коды:132973058
77 283 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Making Oasis everywhere P-BSG газбен жұмыс істейтін кіріктірілген плита – ас үйге арналған заманауи шешім. 4 конфорка – күрделі тағамдарды дайындауға жарамды дәстүрлі нұсқа. Оттықтардың әртүрлі диаметрлері кофеге арналған түрік немесе таба болсын, әртүрлі өлшемдегі ыдыстарды пайдалануға мүмкіндік береді. Газбен жұмыс істеуге байланысты панель қыздыруды лезде бастауға немесе тоқтатуға, сондай-ақ оның қарқындылығын өзгертуге мүмкіндік береді.
Ыңғайлылық және қауіпсіздік.
Газды басқару жүйесі жалын сөнген кезде газбен жабдықтауды өшіреді. Тұтқаны бұраған кезде автоматты тұтану жану үшін ұшқын береді. P-BSG моделі азиялық тағамдарды дайындауға өте ыңғайлы WOK-конфоркамен жабдықталған.
Сенімділік және қолайлылық.
Шыңдалған шыны беті заманауи сыртқы көріністі күтімнің қарапайымдылығымен үйлестіреді. Шойыннан жасалған торлар сенімді, қарапайым және ұзақ қызмет мерзіміне ие. Модель баллонды газға айналдыруға арналған ауыстырылатын саптамалармен жабдықталған.
Making Oasis everywhere кіріктірілетін газ панелі пайдаланудағы жайлылыққа кепілдік береді және көптеген жылдар бойы сыртқы тартымдылығын сақтайды.
Ыңғайлылық және қауіпсіздік.
Газды басқару жүйесі жалын сөнген кезде газбен жабдықтауды өшіреді. Тұтқаны бұраған кезде автоматты тұтану жану үшін ұшқын береді. P-BSG моделі азиялық тағамдарды дайындауға өте ыңғайлы WOK-конфоркамен жабдықталған.
Сенімділік және қолайлылық.
Шыңдалған шыны беті заманауи сыртқы көріністі күтімнің қарапайымдылығымен үйлестіреді. Шойыннан жасалған торлар сенімді, қарапайым және ұзақ қызмет мерзіміне ие. Модель баллонды газға айналдыруға арналған ауыстырылатын саптамалармен жабдықталған.
Making Oasis everywhere кіріктірілетін газ панелі пайдаланудағы жайлылыққа кепілдік береді және көптеген жылдар бойы сыртқы тартымдылығын сақтайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Oasis |
| Түсі | Сұр |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Электр өртеу түрі | Автоматты |
| Электр өртеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | газ-конфоркаларды бақылау |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Газ оттықтарының | 4 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Қосымша ақпарат | Газбен жұмыс істейтін кіріктірілген плитаның қызмет ету мерзімі 10 (он) жыл, кабель ұзындығы 100 см, қуат параметрлері 220/50 В/Гц |
| Басқа конфоркалар | оттық WOK |
| Газ оттықтарының "Қос тәжі" | 1 |
| Қысқа мерзімді үзіліс | Жоқ |
| Беткі материал | шыңдалған шыны |
| Оттықтар панелі | шыңдалған шыны |
| Ауыстырып қосқыштар | айналмалы |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Оттықтар таймері | Жоқ |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Шойын торлар | Иә |
| Ені | 58 см |
| Ендірме ені | 56 см |
- Бағасы: 77 283 ₸










