
Пісіру беті Oasis P-SDB қара
- Бар
- Коды:130053860
86 159 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Практичная и стильная газовая варочная панель Oasis P-SDB — отличное решение для семейной кухни. Панель сочетает в себе современный дизайн, прочные материалы и все необходимые функции безопасности для комфортного и безопасного приготовления пищи.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Oasis |
| Түсі | Қара |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Электр өртеу | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | газ-конфоркаларды бақылау |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Газ оттықтарының | 4 |
| Тереңдігі | 51 см |
| Оттықтар панелі | шыңдалған шыны |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Оттықтар таймері | Жоқ |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Шойын торлар | Иә |
| Ені | 58 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ендіру тереңдігі | 51 см |
| Ендірме ені | 58 см |
- Бағасы: 86 159 ₸






