
Estap бұрышы 490x60x44 мм 2 дана, M44RLD80
- Бар
- Коды:119164243
3 599 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Комплект уголков 2 шт 800 мм (M44RLD80) предназначен для поддержки тяжелого оборудования 19". Могут крепиться к угловым монтажным профилям с двух сторон.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Estap |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| табуретканың ені | 60 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| Мақсаты | Жиһаз үшін, Терезелер үшін |
| Түрі | Бұрыш |
| Қалыңдық | 44 мм |
- Бағасы: 3 599 ₸

