
Таба вок Tefal G1501972 28 см, алюминий
- Қолжетімді емес
- Коды:103014461
51 237 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 28 см болатын Tefal G1501972 вок табасы жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз ететін Thermo-Fusion+ технологиясын пайдалана отырып, әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Алюминийден жасалған бұл табада ең аз маймен пісіруге және пайдаланғаннан кейін бетін оңай тазалауға мүмкіндік беретін жабыспайтын тас жабыны бар. Модель Healthy Chef топтамасына жатады және инновациялық Thermo-Signal температура индикаторымен жабдықталған, ол әрбір ингредиент үшін тамаша жағдайларды қамтамасыз ете отырып, пісіру процесін бақылауға көмектеседі. Таба дөңгелек пішінді және индукциялық пештерде қолдануға жарамды, бұл оны ас үйіңізде әмбебап құралға айналдырады. Ол сондай-ақ ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды, бұл техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді. Таба Францияда жасалған және ас үйдегі сапа мен функцияны бағалайтындар үшін тамаша таңдау болады. Салауатты және дәмді тағамдарды жасауға ұмтылатын кәсіби аспаздар мен үй аспаздары үшін қолайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefal |
| Материал | Алюминий |
| Ерекшеліктері | Индикатор нагрева |
| Пішін | Дөңгелек |
| Қақпақ | Жоқ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабыспайтын жабын | Иә |
| Тереңдігі | 10 см |
| Диаметрі | 28 см |
| Индукциялық пештер үшін | Иә |
| Қосымша ақпарат | Thermo-Fusion технологиясы+ ыдыстарды жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз етеді, ал инновациялық Thermo-Signal температура индикаторы барлық ингредиенттерді дұрыс температурада пісіруді қамтамасыз етеді |
| Үлгінің немесе топтаманың атауы | Healthy Chef |
| Үйлесімді тақталар | газ плиталары үшін |
| Түрі | вок |
| Жабыспайтын жабынның түрі | тас |
- Бағасы: 51 237 ₸

