
Rowenta CF3227F0 бұйралағыш үтік
- Бар
- Коды:104689019
27 251 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rowenta фирмасының қысқыштары – күнделікті мінсіз көрініс жасау үшін таптырмас құрал. 200°C тұрақты температура жылдам бұйралауға кепілдік береді, ал қысқыштардың диаметрі 25 мм ұзын шашта да, орташа ұзындықта да мінсіз және табиғи бұйралар жасау үшін өте қолайлы. Турмалині бар арнайы керамикалық жабын шашты тегістейді, оны жұмсақ әрі икемді етеді және керемет жылтыр береді. Қысқыштардың қосымша артықшылықтары – жылдам қыздыру, қауіпсіздік үшін термиялық оқшауланған ұш және еркін және ыңғайлы пайдалану үшін айналмалы сым.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rowenta |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Бұйралағыш үтіктер |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қысқыштың диаметрі | 25 мм |
| Желілік сымның ұзындығы | 1.8 м |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | Нұсқаулық |
| Салмақ | 400 г |
| Қосымша режимдер | иондану |
| Индикация | қосуды индикациялау |
| Режимдер саны | 1 |
| Ауа ағынының қарқындылығы режимдерінің саны | 1 |
| Құрылым | ілуге арналған бауды|ілмекті айналдыру |
| Қыздырудың максималды температурасы | 200 °С |
| Үлгі | CF3227F0 |
| Қуат | 130 Вт |
| Щетка қондырмасының ерекшеліктері | диаметрі 25 мм |
| Саптамаларды жабу | керамикалық |
| Жұмыс режимдері | толқындар, бұйра, бұйралау |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Түсі | Қоңыр, Сұр |
- Бағасы: 27 251 ₸







