
Rowenta CF2133F0 бұйралағыш үтік 16 мм
- Бар
- Коды:108311470
23 551 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тығыз, мінсіз бұйралар немесе ойнақы, әуе, диаметрі 16 мм Rowenta Curling Tong бұйралағыш үтіктері сіздің мінезіңіз бен көңіл–күйіңізді стиль арқылы дәл жеткізуге мүмкіндік береді. Оңтайлы температура 180°C жоғары тиімділік пен таңғажайып нәтижеге кепілдік береді, керамикалық жабын шашқа жылтырлық, жылтырлық пен басқарушылықты қосады, ал бір минут ішінде қыздыру және жылу оқшауланған ұшы сәндеу кезінде ыңғайлылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rowenta |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Бұйралағыш үтіктер |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қысқыштың диаметрі | 16 мм |
| Желілік сымның ұзындығы | 1.8 м |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | Нұсқаулық |
| Салмақ | 250 г |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 5х29,5х6 см |
| Индикация | қосуды индикациялау |
| Режимдер саны | 1 |
| Қыздыру режимдерінің саны | 1 |
| Құрылым | ілуге арналған бауды|ілмекті айналдыру |
| Қыздырудың максималды температурасы | 180 °С |
| Үлгі | CF2133F0 |
| Қуат | 25 Вт |
| Щетка қондырмасының ерекшеліктері | диаметрі 16 мм |
| Саптамаларды жабу | керамикалық |
| Жұмыс режимдері | бұйра, бұйралау |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 23 551 ₸










