
Rowenta логикалық машина 3 TN1700D8
- Бар
- Коды:108057041
21 702 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rowenta Logic TN1700D8 шаш қиюға арналған қайшы – пайдалану оңай құрылғы, оның көмегімен үйде шаш үлгісін жасауға болады. Бұл модель 220 В электр желісінен қуат алады, бұл батарея зарядына тәуелді болмай, шашты қажетінше жасауға мүмкіндік береді.
ӘРТҮРЛІ БЕЙНЕЛЕР ҮШІН
Ұзындығы корпустағы тетік (1, 1,5 және 2 мм) және төрт алынбалы тарақ қондырмасы (3, 6, 9 және 12 мм) арқылы реттеледі. Кесуден кейін сіз оларды щеткамен түктерден оңай тазалай аласыз. Тұрақты маймен өңдеу пышақтардың өткірлігін ұзақ уақыт сақтауға көмектеседі. Құрылғыны күтуге арналған керек-жарақтар жинаққа кіреді.
МӘЛІМЕТТЕРГЕ НАЗАР АУДАРУ
Желілік баудың ұзындығы – 1,8 м, сондықтан сіз розеткадан едәуір үлкен қашықтықта да еркін қозғаласыз. Машинаны ванна бөлмесіндегі ілгекке немесе басқа ыңғайлы жерге арнайы ілмекпен іліп қоюға болады.
ӘРТҮРЛІ БЕЙНЕЛЕР ҮШІН
Ұзындығы корпустағы тетік (1, 1,5 және 2 мм) және төрт алынбалы тарақ қондырмасы (3, 6, 9 және 12 мм) арқылы реттеледі. Кесуден кейін сіз оларды щеткамен түктерден оңай тазалай аласыз. Тұрақты маймен өңдеу пышақтардың өткірлігін ұзақ уақыт сақтауға көмектеседі. Құрылғыны күтуге арналған керек-жарақтар жинаққа кіреді.
МӘЛІМЕТТЕРГЕ НАЗАР АУДАРУ
Желілік баудың ұзындығы – 1,8 м, сондықтан сіз розеткадан едәуір үлкен қашықтықта да еркін қозғаласыз. Машинаны ванна бөлмесіндегі ілгекке немесе басқа ыңғайлы жерге арнайы ілмекпен іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rowenta |
| Саптамалар саны | 4 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| жүздердің материалы | Тот баспайтын болат |
| Мотор жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/үлгі | TN1700D8 |
| Салмақ | 350 г |
| Сымның ұзындығы | 1.8 м |
| Шаш қиюдың максималды ұзындығының мәні | 12 мм |
| Шаш қиюдың ең аз ұзындығының мәні | 1 мм |
| Машиналар сыныбы | үй |
| Жинақтау | майлау майы |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Шаш қию ұзындығын реттеу | саптамаларды реттеуішпен және ауыстырумен |
| Ерекшеліктері | қырқу ұзындығының индикаторы |
| Айналмалы қозғалтқыш | Жоқ |
| Түрі | шаш қиюға арналған қайшы |
| Тағам түрі | желіден |
| Ұзындық параметрлерінің саны | 15 |
| Пышақтың ені | 42 мм |
- Бағасы: 21 702 ₸







