
Rowenta триммер Men in blue TN9155F1
- Бар
- Коды:108057048
31 875 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақтардың материалы - Титан жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған Пышақ жабыны - Титанмен қапталғанжинақтау - Қайшы, саптамалар, май, тазалау щеткасы, қорапжұмыс түрі - Батареясериясы - Trim Styleдушта қолдану мүмкіндігі - Иә Қырыну режимі - дымқыл, құрғақбатарея түрі - Ni-Mh Аккумуляторбатареяны зарядтау уақыты - 10 сағ.Корпус материалы - Пластикалық кепілдік - 2 жылсалмағы, кг, қаптамасыз - 0,28 Салмағы, кг, қаптамамен - 0,65Өлшемдері (LxWxH), см, қаптамасымен - 42,30 x 20,50 x 24,50
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rowenta |
| Саптамалар саны | 4 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| жүздердің материалы | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/үлгі | TN9155F1 |
| Салмақ | 280 ж |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 60 мин |
| Шаш қиюдың максималды ұзындығының мәні | 12 мм |
| Шаш қиюдың ең аз ұзындығының мәні | 1 мм |
| Машиналар сыныбы | үй |
| Жинақтау | майлау майы|тазалауға арналған щетка |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Шаш қию ұзындығын реттеу | саптамаларды реттеуішпен және ауыстырумен |
| Ерекшеліктері | ылғалды тазалау, қырқу ұзындығының индикаторы, заряд индикаторымен |
| Түрі | Қайшы |
| Тағам түрі | батареядан |
| Түсі | Сұр, Көк |
| Ұзындық параметрлерінің саны | 5 |
| Пышақтың ені | 44 мм |
- Бағасы: 31 875 ₸







