
DREAM Miracle Pro AHX30 шаш кептіргіш 1600 Вт
- Бар
- Коды:145674446
284 423 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Dreame Miracle Pro AHX30 — бұл шашты тез және жұмсақ кептіруге арналған жоғары сапалы кәсіби шаш кептіргіш. Айналу жиілігі 130 000 айн/мин және қуаты 1600 Вт болатын қуатты щеткасыз қозғалтқыш 70 м/с дейін ауа ағынын жасайды, бұл шашты қызып кетпей бірнеше минут ішінде кептіруге мүмкіндік береді.
Шаш кептіргіш 600 миллионға дейін теріс иондарды (1000/с) қамтамасыз ететін иондану жүйесімен жабдықталған, бұл статикалық токты жояды және шашты тегіс және жылтыр етеді. Кіріктірілген ақылды терморегуляция және қызып кетуден қорғау, тіпті жоғары қуатта болса да, шаштың зақымдалуын болдырмайды.
Құрылғы 6 жылдамдықты және 4 температуралық режимді, жеңіл техникалық қызмет көрсету үшін алынбалы сүзгіні және жұмыстың жарқын жарық индикаторын ұсынады. Салмағы небәрі 507 г (баусыз) және шу деңгейі 76 дБ(А) болғанда, шаш кептіргіш үйде де, кабинада да қолдануға ыңғайлы және ыңғайлы болып қалады.
Шаш кептіргіш 600 миллионға дейін теріс иондарды (1000/с) қамтамасыз ететін иондану жүйесімен жабдықталған, бұл статикалық токты жояды және шашты тегіс және жылтыр етеді. Кіріктірілген ақылды терморегуляция және қызып кетуден қорғау, тіпті жоғары қуатта болса да, шаштың зақымдалуын болдырмайды.
Құрылғы 6 жылдамдықты және 4 температуралық режимді, жеңіл техникалық қызмет көрсету үшін алынбалы сүзгіні және жұмыстың жарқын жарық индикаторын ұсынады. Салмағы небәрі 507 г (баусыз) және шу деңгейі 76 дБ(А) болғанда, шаш кептіргіш үйде де, кабинада да қолдануға ыңғайлы және ыңғайлы болып қалады.
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Желілік сымның ұзындығы | 3 м |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Шаш кептіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | хаб, шашты түзетуге арналған қондырма, саптама-диффузор, қорап |
| Салмақ | 507 ж |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 84 мм × 264 мм × 88 мм |
| Қосымша ақпарат | 130.000 RPM, 70 m/s |
| Қосымша режимдер | иондану, суық ауаны беру, турборежим |
| Индикация | температураны индикациялау |
| Режимдер саны | 6 |
| Қыздыру режимдерінің саны | 4 |
| Құрылым | LCD дисплей|күйіктен қорғау |
| Үлгі | Miracle Pro AHX30 |
| Қуат | 1600 Вт |
| Саптамаларды жабу | пластикалық |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Түсі | Алтын |
- Бағасы: 284 423 ₸










