
Кептіргіш Nika СБ2, металл, пластик
- Қолжетімді емес
- Коды:100187603
9 158 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Заманауи және ыңғайлы киім кептіргіш үйдегі орынды үнемдейді. Өз функциясын орындағаннан кейін ол оңай бүктеледі және пайдалы орынды алмайды. Дайындау материалдары: металл қаңқа, пластмасса ұштықтар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Nika |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Максималды жүктеме | 17 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 110 см |
| Ұзындығы | 194 қараңыз |
| Кептіру аймақтарының саны | 3 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Құрылым | Жиналмалы |
| Корпус материалы | Металл|Пластик |
| Шыбықтар | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 20 м |
| Орналастыру | едендік |
| Ені | 54 см |
| Электрлік | Жоқ |
- Бағасы: 9 158 ₸






