
Artel ART-1190 Rapido Touch ақ сорғыш
- Бар
- Коды:101529877
88 990 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Ас үйіңізде тыныштық пен жайлылықты қамтамасыз ететін шудың төмен деңгейі.
Жұмыс бетін тиімді жарықтандыратын және жайлылық беретін жарықдиодты жарықтандыру.
Пісіру кезінде түтіндер мен иістерді тиімді кетіруді қамтамасыз ететін жоғары өнімділік.
Ауаны тиімді тазартуды қамтамасыз ететін BAFFLE сүзгісі.
Ауаның кері ағынын болдырмайтын кері қайтаруға қарсы клапан.
Сорғышты басқаруды жеңіл және ыңғайлы ететін сенсорлық басқару элементтері.
Сорғыштың осы артықшылықтарымен бірге жалпы сипаттамалар оның жоғары сапасы мен функционалдығын растайды:
Өнімділігі 900,0 м3/сағ.
Жарық және энергияны үнемдейтін жарықтандыру үшін әрқайсысы 2 ватт екі жарықдиодты шам.
Оңтайлы басқару үшін төрт жылдамдықты сенсорлық басқару элементтері.
Ауа өткізгіштің диаметрі 155,0 мм, бұл ауаны тиімді шығаруды қамтамасыз етеді.
Жиынтықта орнату үшін ұзындығы 1,4 метр гофрленген түтін құбыры бар.
Қозғалтқыш пен сүзгіге келетін болсақ, мұнда қосымша сипаттамалар берілген:
Қозғалтқыштың қуаты 210,0 Вт, сенімділік пен беріктік үшін металл корпусы бар.
Бір қозғалтқыш бүкіл сору жүйесінің тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Үш данадан тұратын үш қабатты BAFFLE сүзгісі ауаны майлар мен иістерден тазартудың жоғары дәрежесін қамтамасыз етеді, ас үйіңізді таза және балғын етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Artel |
| Жылдамдық саны | 4 |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Қуат тұтыну | 210 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 18 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 150 мм |
| "Домино" дизайны | Жоқ |
| Сүзгінің ластану индикаторы | Жоқ |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 35 дБ |
| Корпус материалы | Металл |
| Таңбаланбаған беті | Иә |
| Жарықтандыру | 2х2 Вт, жарық ДИОДТЫ индикатор |
| Өнімділік | 900 текше метр/сағ |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 105х90х50 см |
| Жұмыс режимдері | бұру / айналым |
| Өндіруші ел | Өзбекстан |
| Ендіру түрі | қабырғаға |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | қабырғалық камин |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 90 см |
| Ендірме ені | 90 см |
| Басқару элементтері | сенсорлық |
- Бағасы: 88 990 ₸









