
Lenovo ThinkBook 14 ноутбук Gen 7 14" / 32 ГБ / SSD 1024 ГБ / Win 11 Pro / 21MV001YRU
- Қолжетімді емес
- Коды:121431819
675 405 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G7 (21MV001YRU)— это современное устройство, разработанное для обеспечения высокой производительности и удобства. Выпущен в 2022 году. Он оснащен мощным процессором AMD Ryzen 7-7735HS, обеспечивающим быструю и надежную работу. Этот ноутбук подходит как для бизнеса, так и для использования дома. Lenovo ThinkBook 14 G7 наиболее востребован среди деловых людей, специалистов IT-сферы, студентов и фрилансеров, которым нужна надежная техника для выполнения различных задач.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lenovo |
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Ноутбук |
| Қосылу және байланыс | |
| USB 3.2 интерфейстерінің саны | 2 |
| Жедел жад | |
| Жад слоттарының саны | 2 |
| Жад жиілігі | 4800 МГц |
| Процессордың сипаттамалары | |
| L2 кэш көлемі | 4 Мб |
| L3 кэш көлемі | 16 МБ |
| Процессор түрі | AMD Ryzen 7 |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пернетақтаны жарықтандыру | Иә |
| Орналасу құрылғылары | Touchpad |
| Графика | |
| Бейне жады түрі | SMA |
| Экран | |
| Матрица түрі | IPS |
| Экран диагоналы | 14 дюйм |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.38 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Батарея | 45 Вт-сағ |
| Процессордың базалық жиілігі | 3200 мГц |
| Bluetooth нұсқасы | 5.3 |
| Операциялық жүйенің нұсқасы | Windows 11 Pro, Russian |
| Бейне карта | AMD Radeon 680M Graphics |
| Шығулар | HDMI, аудио/құлаққаптар |
| Өлшемдері (ЛхШхТ) | 313,5 х 224 х 16,9 мм |
| Дыбыс | Стерео үндеткіштер, 2 Вт x2, Dolby Audio |
| Қатты диск интерфейсі | PCI-e |
| Жинақтауыш интерфейсі | M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Интерфейстер | Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen1 Type-A, USB 3.2 Gen2 Type-С |
| Камера | FHD 1080p + Қорғаныш пердесі бар ИК-гибрид |
| Процессор ядроларының саны | 8 ядро |
| Процессордың максималды жиілігі | 4750 мГц |
| Жадтың максималды көлемі | 64 ГБ |
| Модельдік жыл | 2024 |
| Жинақтағыштардың жалпы көлемі | 1024 ГБ |
| Операциялық жүйе | Win 11 Pro |
| Корпустың ерекшеліктері | металл |
| Қолдау көрсетілетін жад карталары | SD|SDHC|SDXC |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы |
| Батареяның шамамен қызмет ету мерзімі | 7.5 сағ |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | AMD Ryzen 7 7735HS |
| ЖЖҚ көлемі | 32 ГБ |
| Экран ажыратымдылығы | 1920x1200 |
| Серия (Сызғыш) | Lenovo ThinkBook |
| Саусақ ізін оқу құрылғысы | Иә |
| Wi-Fi стандарты | 802.11ax |
| Бейне адаптердің түрі | кіріктірілген бейне карта |
| Қатты диск түрі | SSD |
| Жад түрі | DDR5 |
| Flash-карталарды оқуға арналған құрылғы | Иә |
| Экранды жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Чипсет | AMD SoC Platform |
| Экран жарықтығы | 300 кд/м2 |
- Бағасы: 675 405 ₸







