
Монитор 23.8" Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026 P24FDA-RGGL қара
- Бар
- Коды:144629223
74 638 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026 P24FDA-RGGL ойын мониторы — ойындар әлеміне ену кескіннің жоғары нақтылығымен және тегістігімен.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ IPS матрица — кең көру бұрыштары және түстердің дәл репродукциясы.
- 🧱 Жаңарту жиілігі 200 Гц — динамикалық ойындардағы әрекеттерге лезде реакция.
- 🌱 Жауап беру уақыты 1 мс — бұлыңғырлықтың болмауы және суреттің анықтығы.
- 💧 Ажыратымдылығы 1920x1080 (Full HD) — егжей-тегжейлі сурет.
Бағалайтын ойыншылар үшін өте қолайлы жоғары жылдамдық және сапалы графикаға өзінің сүйікті ойындарында.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 4 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 36 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қоректендіру блогы | сыртқы |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI, аудио стерео |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 539,2х441,5х105,4 мм |
| Қиғаш | 23.8 дюйм |
| Қосымша | AMD FreeSync Premium, Көк түсті сүзгі, тұрақты токты күңгірттеу |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | X1 DP порты, x1 HDMI порты, x1 аудио порты |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 200 Гц |
| Түстердің максималды саны | 16,7 млн. |
| Қабырғаға бекіту | 75х75 мм, бар |
| Шолу аймағы | H:178°V:178° |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Жоқ |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD FreeSync |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 400 кд/м2 |
- Бағасы: 74 638 ₸




