
Ardesto әмбебап машина HC-Y40-DBS
- Бар
- Коды:101285166
19 963 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компактная машинка для стрижки волос с керамическим лезвием, встроенным аккумулятором, LED-дисплеем и комплектом насадок. Корпус выполнен из пластика черного цвета и дополнен хромированной ручкой. Машинка также поддерживает функцию регулировки длины среза волос без использования насадок, а для удобного хранения в комплекте предусмотрена подставка-зарядная станция.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ardesto |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| жүздердің материалы | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул/үлгі | HC-Y40-DBS |
| Қосымша ақпарат | 4 саптама: 3, 6, 9 және 12 мм |
| Шаш қиюдың максималды ұзындығының мәні | 12 мм |
| Шаш қиюдың ең аз ұзындығының мәні | 3 мм |
| Жинақтау | майлау майы|тазалауға арналған щетка |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Шаш қию ұзындығын реттеу | саптамаларды ауыстыру |
| Ерекшеліктері | дисплейді жарықтандыру, зарядтауға арналған тұғыр, заряд индикаторымен |
| Түрі | шаш қиюға арналған қайшы |
| Тағам түрі | батареядан/желіден |
| Түсі | Күміс, Қара |
| Ұзындық параметрлерінің саны | 4 |
- Бағасы: 19 963 ₸

