
Шаңсорғыш DREAME Z30 AquaCycle қара
- Қолжетімді емес
- Коды:135699031
548 644 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденнің күйін таза сумен қалпына келтіру Жұмсақ роликті щетка кірді кетіреді және таза сумен қамтамасыз етеді, бұл аз жолақтармен әсерлі тазалау нәтижелеріне қол жеткізуге мүмкіндік береді. AquaCycle технологиясы ылғалды дақтарды тиімді кетіруге және төгілген сұйықтықтарды кетіруге, қалдық ылғалдың мөлшерін азайтуға мүмкіндік береді. Тазалауды жеңілдету үшін кең мүмкіндіктер Арнайы щетка ас үйдегі, жуынатын бөлмедегі және кіреберістегі дақтарды оңай кетіреді. Топсалы қосылыстың және көлденең күйде жұмыс істеуге арналған жиналмалы мүмкіндіктің арқасында шаңсорғыш жету қиын жерлерде тазалауға мүмкіндік береді және тар жерлерде едендерді тазалауға өте ыңғайлы. Жарқыраған тазалық Әрбір өтуден кейін жұмсақ роликті щетка кірді кетіреді және таза сумен қамтамасыз етеді, бұл аз жолақтармен әсерлі тазалау нәтижелеріне қол жеткізуге мүмкіндік береді. AquaCycleтм технологиясы ылғалды дақтарды тиімді кетіруге және төгілген сұйықтықтарды кетіруге, қалдық ылғалдың мөлшерін азайтуға мүмкіндік береді. Үлкен аумақты тазалауға арналған кең мүмкіндіктер Арнайы щетка ас үйдегі, жуынатын бөлмедегі және кіреберістегі дақтарды оңай кетіреді. Топсалы қосылыстың және көлденең күйде жұмыс істеуге арналған жиналмалы мүмкіндіктің арқасында шаңсорғыш жету қиын жерлерде тазалауға мүмкіндік береді және тар жерлерде едендерді тазалауға өте ыңғайлы. Төгілген сұйықтықтар мен дақтармен күресуге арналған тұрақты қуат Сыйымдылығы жоғары аккумулятормен жабдықталған Z30 AquaCyclerTM шаңсорғышы ылғалды тазалауды бір уақытта үзіліссіз орындауға мүмкіндік береді. Көлемі 400 мл су ыдысы жұмыстың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді, бұл шаңсорғышты үлкен кеңістіктерге, жұмыс кестесі тығыз отбасыларға, сондай-ақ төгілген сұйықтықтарды тез кетіруге өте ыңғайлы етеді. CelesTect ТМ технологиясының көмегімен әртүрлі беттерді тазалау тиімділігін арттыру Көгілдір жарығы бар көп функциялы щетка жасырын шаңды анықтауға көмектеседі және оралатын шаштың мөлшерін азайтады. Ол кілемдер мен қатты еден жабындарын тиімді және практикалық тазалауды қамтамасыз ете отырып, ірі бөлшектерді ұстайды. Әртүрлі тазалау тапсырмаларына арналған әмбебап саптамалар Саптамалар жинағы саңылауларды, кітап сөрелерін және тар жерлерді тазалаудың икемді нұсқаларын ұсынады, бұл үйді тазалауды ыңғайлы етеді Үй жануарларының жүнін тазаламас бұрын оны тарау және алу Үй жануарларының жүнін тазалауға арналған саптама төгілген түктерді тарау және алу арқылы күтімді жеңілдетеді. Бір рет басу арқылы жүн сору үшін клапанға жіберіледі, бұл пальтоға күтім жасауды және жинауды айтарлықтай жеңілдетеді. Энергияны үнемдейтін режимде бүкіл үйді тиімді құрғақ тазалау Z30 AquaCycleТМ шаңсорғышы аккумуляторды қайта зарядтамай-ақ бүкіл үйді құрғақ тазалауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Электр щеткасын қосу мүмкіндігі | Жоқ |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 90 мин |
| Биіктігі | 110.6 см |
| Тереңдігі | 25.6 қараңыз |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | Шаңға арналған жұмсақ щетка. Жарықтандыруы бар әмбебап щетка. Жарығы бар жұмсақ роликті щетка. Электрлік шағын щетка. Шаңға арналған айналмалы жұмсақ щетка. Үй жануарларының жүнін тазалауға арналған саптама. Құрама саптама |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Жоқ |
| Қуат көзі | батарея |
| Сору қуаты | 310 Вт |
| Тұтынылатын қуат | 855 Вт |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 25.6х25.6х110.6 |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Турбощетка жиынтықта | Жоқ |
| Тазалау | ылғалды|құрғақ |
| Ұсақ тазалау сүзгісі | Иә |
| Ені | 25.6 қараңыз |
| Электр щеткасы жиынтықта | Иә |
- Бағасы: 548 644 ₸









