
Satechi ST-LMPB тінтуір тақтасы 249x190x3 мм көк
- Қолжетімді емес
- Коды:145535186
18 734 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
satechi st-lmpb кілемі ықшам үлгілерге жатады, өйткені оның өлшемдері 25х19 см.бұйымның өте сырғанайтын беті жасанды былғарыдан жасалған. төменгі қабат полиуретанмен ұсынылған, ол кілемшенің сырғып кетуіне жол бермейді. тігілген жиектер satechi st-lmpb-нің бастапқы көрінісін ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Satechi |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 249 мм |
| Ойын | Жоқ |
| Негіз материалы | полиуретан |
| Жабын материалы | жасанды былғары |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 190 мм |
- Бағасы: 18 734 ₸




