
Satechi ST-LPDMB тінтуір тақтасы 680x314x3 мм көк
- Қолжетімді емес
- Коды:145535144
40 609 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
satechi st-lpdmb кілемі үлкейтілген үлгілерге жатады, өйткені оның өлшемдері 68x31 см.бұйымның өте сырғанайтын беті жасанды былғарыдан жасалған. төменгі қабат полиуретанмен ұсынылған, ол кілемшенің сырғып кетуіне жол бермейді. тігілген жиектер satechi st-lpdmb бастапқы көрінісін ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Satechi |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 680 мм |
| Ойын | Жоқ |
| Негіз материалы | полиуретан |
| Жабын материалы | жасанды былғары |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 314 мм |
- Бағасы: 40 609 ₸



