
Тік бұрышты ажыратқыш қорап Рувинил 90х110х150 мм, пластик
- Бар
- Коды:103113177
3 845 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коробки распаячные ТYCO для о/п, 150х110х90мм без гермовводов, подъездная. Специально предназначена для разводки интернета и IP-телефонии в подъездах жилых домов и обществен-ных зданий. Имеет риски под размер трубы 32 и 50 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 150 мм |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Ені | 110 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 3 845 ₸

