
Монитор 27" ASUS TUF Gaming VG27VQ 90LM0510-B01E70 қара
- Қолжетімді емес
- Коды:100542245
182 185 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS TUF Gaming VG27VQ — это продвинутый игровой монитор с 27‑дюймовым изогнутым VA‑экраном, высокой частотой обновления до 165 Hz и сверхбыстрой реакцией, созданный, чтобы вывести игровой опыт на новый уровень. Отличный выбор как для киберспортсменов, так и для тех, кто ценит плавную картинку и насыщенное изображение в динамичных играх и фильмах.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 6 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қоректендіру блогы | сыртқы |
| Кірістер | DVI-D (HDCP), DisplayPort, HDMI, аудио стерео |
| Шығулар | Құлаққаптар үшін |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 609х507х211 мм |
| Қиғаш | 27 дюйм |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Иә |
| Контраст қатынасы | 3000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 165 Гц |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм, бар |
| Шолу аймағы | көлденеңінен: 178°, тігінен: 178° |
| Жарықтандыру | WLED |
| Тұтынылатын қуат | жұмыс кезінде: 40 Вт, күту режимінде: 0.50 Вт, ұйқы режимінде: 0.50 Вт |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| СК-матрицаның түрі | TFT *VA |
| Түсі | Қара |
| Нүкте қадамдары | 0.155 мм |
| Жарықтық | 400 кд/м2 |
- Бағасы: 182 185 ₸




