
Nano black 140x38 еденге арналған Perilla үтіктеу тақтасы
- Бар
- Коды:131996151
27 989 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
🌟 Негізгі артықшылықтары:
✅ Төзімді құрылым: металл моноблок тұрақтылық пен беріктікті қамтамасыз етеді.
✅ Үлкен жұмыс беті: 140 × 38 см — киім мен төсек-орындарды үтіктеуге өте ыңғайлы.
✅ Мақтадан жасалған қаптама: үтікті оңай сырғыту және мінсіз әрлеу үшін жабыспайтын әсері бар.
✅ Үтікке арналған тұғыр: 42 × 29 см — үтікті жұмыс кезінде ыңғайлы және қауіпсіз орналастырады.
✅ Биіктікті реттеу: 78—ден 98 см-ге дейін - кез келген өлшемдегі пайдаланушылар үшін ыңғайлы үтіктеу.
✅ Сырғанауға қарсы төсемдер: еденнің сырғып кетуінен және сызаттарынан қорғау.
🧺 Ықшамдылық және сақтаудың ыңғайлылығы:
Оңай бүктеледі және ең аз орын алады — тіпті шағын пәтерде де сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Perilla |
| Түрі | Үтіктеу тақтасы |
| Жиналған күйдегі габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Үтіктеу жеңі | Жоқ |
| Бетінің ұзындығы, см | 140 |
| Максималды биіктік | 98 см |
| Қаңқа материалы | металл |
| Қаптың материалы | тефлон, Мақта |
| Үтік астына қойылатын тұғыр | Иә |
| Бүктелген түрдегі өлшем | 140х38 см |
| Биіктікті реттеу | Иә |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабыспайтын әсері бар қап | Иә |
| Бетінің ені | 38 см |
- Бағасы: 27 989 ₸










