
Atlantiq TGWM 2.70GR сұр кір жуғыш машина
- Бар
- Коды:141874277
133 990 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Atlantiq TGWM 2.70GR кір жуғыш машинасы — бұл тиімді шешім қамтамасыз ететін сіздің үйіңіз үшін жуудың жоғары сапасы және энергия үнемдеу. Максималды салмағы 7 кг-ға дейін және 16 кіріктірілген бағдарламалық құралмен ол матаның кез келген түріне өте ыңғайлы.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Энергия тұтыну класы A+++ — электр энергиясы үшін төлемдерді үнемдеу.
- 🌬 Бумен өңдеу — маталарды ұқыпты жуу және күту.
- 🔋 Инверторлық қозғалтқыш — тыныш жұмыс және ұзақ мерзімділік.
- 🧺 Алдыңғы жүктеу — киімді пайдалану және тиеу ыңғайлылығы.
- ⏰ Жууды бастауды кейінге қалдыру таймері — ыңғайлы уақытта жууды баптау.
Бұл кір жуғыш машина бағалайтын отбасылар үшін өте қолайлы жайлылық және заманауи технологиялар тұрмыста. Ол артық күш жұмсамай-ақ тазалық пен балғындықты қамтамасыз ете отырып, киіміңізге күтім жасауда сенімді көмекші болады.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 53 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Бағдарламалар | Алдын ала жуу |
| Негізгі | |
| Кептіру | Жоқ |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Жуу түрі | Автомат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Активаторлық | Жоқ |
| Биіктігі | 85 см |
| Тереңдігі | 47 қараңыз |
| Көрсету | Иә |
| Кірді қайта тиеу | Жоқ |
| Судың ағып кетуінен қорғау | Жоқ |
| Инверторлық қозғалтқыш | Иә |
| Электр энергиясын тұтыну сыныбы | A+++ |
| Сығудың тиімділік сыныбы | C |
| Зығырдың максималды жүктемесі | 7 келі |
| Резервуардың материалы | тот баспайтын. болат |
| Бумен өңдеу | Иә |
| Сығу кезіндегі айналу жылдамдығы | 1000 айн/мин |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жууды бастауды кейінге қалдыру таймері | Иә |
| Ағып кетуден қорғау түрі | жоқ |
| Басқарма | электрондық |
| Шу деңгейі (жуу / сығу) | 62 дБ/ 76 дБ |
| Орнату | жеке тұрған |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 59.5 см |
- Бағасы: 133 990 ₸







