
Кір жуғыш машина Atlantiq TGWM 3.80GR (8 kg) сұр
- Қолжетімді емес
- Коды:141874271
151 412 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Atlantiq TGWM 3.80GR кір жуғыш машинасы — тиімді шешім қамтамасыз ететін сіздің үйіңіз үшін жуудың жоғары сапасы және энергия үнемдеу. Максималды салмағы 8 кг-ға дейін және 16 кірістірілген бағдарламалық құралмен ол кез келген отбасы үшін өте қолайлы.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Энергия тұтыну класы А — электр энергиясы үшін төлемдерді үнемдеу.
- 🧱 Инверторлық қозғалтқыш — тыныш жұмыс және ұзақ мерзімділік.
- 🌱 Эко жуу — табиғатқа және сіздің бюджетіңізге қамқорлық жасау.
- 🔋 Кептіру жоқ — кеңістікті оңтайландыру.
- 🎛 Электрондық басқару — пайдалану оңай.
Atlantiq TGWM 3.80GR кір жуғыш машинасы бағалайтындар үшін өте қолайлы жайлылық және тиімділік күнделікті өмірде. Ол көп балалы отбасылар үшін де, сапа мен ыңғайлылыққа ұмтылатын жалғызбасты адамдар үшін де кір жууда таптырмас көмекші болады.
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Бағдарламалар | Алдын ала жуу |
| Негізгі | |
| Кептіру | Жоқ |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Жуу түрі | Автомат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Активаторлық | Жоқ |
| Салмақ | 60 келі |
| Биіктігі | 85 см |
| Тереңдігі | 49.5 см |
| Көрсету | Иә |
| Кірді қайта тиеу | Жоқ |
| Судың ағып кетуінен қорғау | Жоқ |
| Инверторлық қозғалтқыш | Иә |
| Электр энергиясын тұтыну сыныбы | A |
| Сығудың тиімділік сыныбы | C |
| Зығырдың максималды жүктемесі | 8 келі |
| Резервуардың материалы | тот баспайтын. болат |
| Бумен өңдеу | Иә |
| Сығу кезіндегі айналу жылдамдығы | 1200 айн/мин |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жууды бастауды кейінге қалдыру таймері | Иә |
| Ағып кетуден қорғау түрі | жоқ |
| Басқарма | электрондық |
| Шу деңгейі (жуу / сығу) | 62 дБ/ 76 дБ |
| Орнату | жеке тұрған |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 59.5 см |
- Бағасы: 151 412 ₸







