
Тоңазытқыш MEFERI MBR193 TOTAL NO FROST ULTRA ақ
- Бар
- Коды:130974790
580 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MEFERI M 193 TOTAL NO FROST ULTRA кіріктірілетін тоңазытқыш - бұл азық-түлікті сақтауға арналған заманауи және функционалды шешім. Тоңазытқыш инверторлық компрессормен жабдықталған, ол тыныш және үнемді жұмысты қамтамасыз етеді. Энергия тұтыну класы A+ энергияны аз тұтынуға кепілдік береді, бұл электр энергиясына төлемдерді үнемдеуге мүмкіндік береді. Бұл модельдің ерекшелігі екі камераның болуы болып табылады: тоңазытқыш және мұздатқыш. Жалпы көлемі 273 литрді құрайды, оның 209 литрі тоңазытқыш камерасына, ал 64 литрі мұздатқышқа арналған. No Frost жібіту жүйесі мұз бен аяздың пайда болуына жол бермейді, бұл тоңазытқышқа күтім жасау процесін жеңілдетеді. Мұздатқыш төменгі жағында орналасқан, бұл пайдаланушыға ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Тоңазытқыш электронды түрде басқарылады, бұл оны пайдалануды жеңілдетеді және ыңғайлы етеді. Аспалы есіктер тоңазытқышты асүйдің кез келген жеріне орнатуға мүмкіндік береді. Балғындық аймағының көлемі 26 литрді құрайды, бұл сақтау мерзімі ұзағырақ өнімдерді сақтауға мүмкіндік береді. Тоңазытқышта есіктің ашық дыбыстық индикаторы және температураның жоғарылауының дыбыстық индикаторы бар, бұл ықтимал ақауларды уақытында анықтауға және жоюға мүмкіндік береді. Сөрелердің материалы - шыны, ол беріктік пен беріктікті қамтамасыз етеді. Қаптау материалы - металл, бұл тоңазытқышқа заманауи және стильді көрініс береді. Тоңазытқыштың габариттері биіктігі 193,7 см, тереңдігі 55 см және ені 54 см құрайды. Тоңазытқыштың салмағы 59,5 кг құрайды. MEFERI M 193 TOTAL NO FROST ULTRA кіріктірілетін тоңазытқышты таңдай отырып, сіз өзіңіздің ас үйіңізде азық-түлікті сақтауға арналған заманауи, функционалды және үнемді шешімге ие боласыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MEFERI |
| Камералар саны | 2 |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 273 л |
| Мұздатқыштың көлемі | 62 л |
| Тоңазытқыш камерасын жібіту | No Frost |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Бактерияға қарсы жабын | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Балғындық аймағы | Иә |
| Есіктер саны | 2 |
| Шу деңгейі | 42 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 60 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автономды суықты сақтау | 11 сағ |
| Есікті іліп қою мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 194 қараңыз |
| Тереңдігі | 55 см |
| Қосымша мүмкіндіктер | температураны индикациялау|қатты мұздату|қатты салқындату |
| Компрессордың инверторлық түрі | Иә |
| Энергия тұтыну класы | А сыныбы |
| Климаттық класс | ST |
| Сөрелер материалы | Шыны |
| Мұздату қуаты | тәулігіне 3,5 кг |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 243 л |
| Ерекшеліктері | Кепілдік 3 жыл |
| Мұздатқыш камераны жібіту | No Frost |
| Орналасқан жері | Ендірілетін |
| Мұздатқыш камераның орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | мұздатқышы бар тоңазытқыш |
| Басқарма | электрондық |
| Салқындатқыш | R600a (изобутан) |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 54 см |
| Қуатты тұтыну | 312 |
- Бағасы: 580 990 ₸










