
Кір жуғыш машина MEFERI MFW091216GR ULTRA сұр
- Бар
- Коды:141160088
299 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MEFERI MFW091216 ULTRA – это полноразмерная стиральная машина белого цвета с загрузкой до 9 кг, которая идеально подходит для тех, кто ценит качество, эффективность и удобство. Инверторный мотор гарантирует тихую работу и долговечность, а 16 предустановленных программ позволяют подобрать оптимальный режим для любого типа ткани.
Ключевые характеристики:
16 программ стирки: Специальные режимы для хлопка, смешанных тканей, шерсти, шёлка, нижнего белья, верхней одежды, постельного белья, а также быстрая стирка 15' и холодная стирка 20°C.
Обработка паром: Эффективно удаляет загрязнения и дезинфицирует ткани.
Инверторный мотор обеспечивает долговечность, надежную работу и низкий уровень шума.
Интуитивно понятное управление: Электронная панель управления с LED-дисплеем.
Удобство использования: Функция отложенного старта (1-24 ч), большой диаметр дверцы (50 см) и широкий угол открывания (170°).
Безопасность и надежность: Блокировка от детей, защита от перелива и долговечный барабан из нержавеющей стали.
Максимальная скорость вращения барабана 1200 об/мин в минуту обеспечивает эффективное удаление влаги из белья.
Ключевые характеристики:
16 программ стирки: Специальные режимы для хлопка, смешанных тканей, шерсти, шёлка, нижнего белья, верхней одежды, постельного белья, а также быстрая стирка 15' и холодная стирка 20°C.
Обработка паром: Эффективно удаляет загрязнения и дезинфицирует ткани.
Инверторный мотор обеспечивает долговечность, надежную работу и низкий уровень шума.
Интуитивно понятное управление: Электронная панель управления с LED-дисплеем.
Удобство использования: Функция отложенного старта (1-24 ч), большой диаметр дверцы (50 см) и широкий угол открывания (170°).
Безопасность и надежность: Блокировка от детей, защита от перелива и долговечный барабан из нержавеющей стали.
Максимальная скорость вращения барабана 1200 об/мин в минуту обеспечивает эффективное удаление влаги из белья.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MEFERI |
| Кептіру | Жоқ |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Жуу түрі | Автомат |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ағып кетуден қорғау түрі | корпус |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Активаторлық | Жоқ |
| Био-ферменттік фаза | Жоқ |
| Сығу жылдамдығын таңдау | Иә |
| Биіктігі | 84 см |
| Тереңдігі | 48 см |
| Екі барабан | Жоқ |
| Көрсету | Иә |
| Кірді қайта тиеу | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | инверторлық мотор, бумен өңдеу, автоматты өлшеу функциясы. |
| Қосымша мүмкіндіктер | жуу температурасын таңдау|бағдарламаның аяқталу сигналы |
| Балалардан қорғау | Иә |
| Судың ағып кетуінен қорғау | Иә |
| Инверторлық қозғалтқыш | Иә |
| Электр энергиясын тұтыну сыныбы | A+++ |
| Сығудың тиімділік сыныбы | A |
| Жуудың тиімділік сыныбы | A |
| Бақылау | теңгерімсіздік, көбік деңгейінен тыс |
| Зығырдың максималды жүктемесі | 9 келі |
| Стартты кейінге қалдырудың максималды уақыты | 24 сағ |
| Резервуардың материалы | тот баспайтын. болат |
| Бумен өңдеу | Иә |
| Люкті 180 градусқа ашу | Жоқ |
| Сығуды болдырмау | Иә |
| Бағдарламалар | жылдам жуу, дақтардан қорғау, іш киім, айналдыру, барабанды тазалау, шаю+сығу, төсек жабдықтары мен сүлгілер, аралас маталар, сырт киімді жуу, бумен жуу, жұқа іш киім / жібек, мақта, жүн |
| Бір жууға жұмсалатын су шығыны | 56 л |
| Сығу кезіндегі айналу жылдамдығы | 1200 айн/мин |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жууды бастауды кейінге қалдыру таймері | Иә |
| Басқарма | электрондық |
| Шу деңгейі (жуу / сығу) | 58/76 дБ |
| Орнату | жеке тұрған |
| Жуудың аяқталу уақытын орнату | Жоқ |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 60 см |
- Бағасы: 299 990 ₸








