
Тоңазытқыш MEFERI MBR193 COMBI NO FROST POWER ақ
- Бар
- Коды:130974776
564 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MEFERI M 193 COMBI NO FROST POWER. Тоңазытқыш камераның көлемі 225 л және мұздатқыш камераның көлемі 56 л: Екі камераның да үлкен кеңістігі өнімдер мен дайындамалардың максималды санын орналастыруға және сақтауға мүмкіндік береді. Сенсорлық басқару панелі. Сыртқы электронды басқару дисплейі тоңазытқыш пен мұздатқыштың 6 жұмыс режимін есікті ашпай-ақ, ішіндегі жылуды болдырмай оңай басқаруға және реттеуге мүмкіндік береді. Combi No Frost жүйесі. Біріктірілген жібіту жүйесі тоңазытқыш камерасындағы тамшылату жүйесін және мұздатқышқа арналған No Frost жүйесін біріктіреді, осылайша өнімдердің оңтайлы қауіпсіздігіне және мұздың пайда болуынан қорғауға қол жеткізіледі. Балғындық аймағы: тоңазытқыштардың заманауи үлгілеріндегі арнайы бөлім, мұнда температура 0-ден +3 градусқа дейін және балық, ет, құс еті, көкөністер мен жемістердің балғындығын сақтау үшін оңтайлы реттелетін ылғалдылық сақталады. Энергия тиімділігі класы A+: энергияны үнемдеу жоғары өнімділікпен бірге қоршаған ортаға ұқыпты қарауды ғана емес, сонымен бірге энергия шығындарын азайтуды қамтамасыз етеді. Дыбыстық сигнал: температураның көтерілгені туралы немесе есік ашық болған кезде хабарлайды, бұл кез келген жағдайда өнімдеріңіздің қауіпсіздігі мен қауіпсіздігіне кепілдік береді. Шу деңгейі 39 дБ: ас үйіңіздегі ең аз шу, тыныштық және жайлылық. Жарықдиодты жарықтандыру: тоңазытқыш ішіндегі жарық және біркелкі жарықтандыру тамаша көрініс пен ыңғайлы пайдалануды жасайды. Металл жиектері бар шыңдалған шыны сөрелер, биіктігі реттелетін және жиналмалы бөтелке сөресі ішкі кеңістікті қажеттіліктеріңізге сай мүмкіндігінше тиімді жоспарлауға мүмкіндік береді. Ауыстырылатын есіктер тоңазытқыштың есігі ашылатын жағын өз бетінше таңдауға мүмкіндік береді, бұл ең ыңғайлы орналасу мен орнатудың нұсқаларын береді. Кіріктірілген тоңазытқыш MEFERI M 193 COMBI NO FROST POWER - заманауи дизайнмен және озық технологиялармен сенімді көмекшіңіз, өнімдердің қауіпсіздігіне сенімділікке кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MEFERI |
| Камералар саны | 2 |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 281 л |
| Мұздатқыштың көлемі | 56 л |
| Тоңазытқыш камерасын жібіту | тамшылау жүйесі |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Бактерияға қарсы жабын | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Балғындық аймағы | Иә |
| Есіктер саны | 2 |
| Шу деңгейі | 39 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 60 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автономды суықты сақтау | 11 сағ |
| Есікті іліп қою мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 193.7 қараңыз |
| Тереңдігі | 54 см |
| Қосымша мүмкіндіктер | температураны индикациялау|қатты мұздату|қатты салқындату |
| Компрессордың инверторлық түрі | Жоқ |
| Энергия тұтыну класы | А+ сыныбы |
| Климаттық класс | ST |
| Жабын материалы | металл |
| Сөрелер материалы | Шыны |
| Мұздату қуаты | тәулігіне 2,6 кг |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 225 л |
| Ерекшеліктері | Кепілдік 3 жыл |
| Мұздатқыш камераны жібіту | No Frost |
| Орналасқан жері | Ендірілетін |
| Мұздатқыш камераның орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | мұздатқышы бар тоңазытқыш |
| Басқарма | электрондық |
| Салқындатқыш | R600a (изобутан) |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 54 см |
| Қуатты тұтыну | 207 |
- Бағасы: 564 990 ₸










