
Рубинил бұрылыс 90 25х16х2 мм
- Бар
- Коды:148371413
1 677 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РКК-25х16 үшін 90 градусқа бұрылатын РУВИНИЛ
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 25 мм |
| Ені | 16 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 2 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | 90 бұрылыс |
| Негізгі | |
| Материал | Пластик |
- Бағасы: 1 677 ₸

