
Қабырғалық кабель-арна үшін Legrand сыртқы бұрышы 50х85х50 мм
- Бар
- Коды:138503802
2 373 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыртқы бұрышы 90 градус Legrand DLP-S 50х85мм
Legrand Metra 50х85 үшін сыртқы бұрышы 90°. Кабельге бекіту тәсілі - қысыммен басу арнасы.
Бұрыштар реттелмейді (өзгермейтін бұрыш 90°).
Legrand Metra 50х85 үшін сыртқы бұрышы 90°. Кабельге бекіту тәсілі - қысыммен басу арнасы.
Бұрыштар реттелмейді (өзгермейтін бұрыш 90°).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 85 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | ПВХ |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрыш |
- Бағасы: 2 373 ₸


