
DKC бұрышы 20х50х20 мм каналды базалық кабель үшін тегіс
- Бар
- Коды:138252037
5 633 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Угол плоский APM DKC 00654 50x20
Угол плоский АРМ для мини-каналов. Предназначен для эстетичного оформления мест стыковки и поворота трассы. Материал из АБС-пластика. Типоразмер: 50х20 мм.
Угол плоский АРМ для мини-каналов. Предназначен для эстетичного оформления мест стыковки и поворота трассы. Материал из АБС-пластика. Типоразмер: 50х20 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | ернеулі кабель-арна үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 5 633 ₸

