
20х10х10 мм арқалық кабель-арнасына арналған рувинилді адаптер
- Бар
- Коды:147829652
1 541 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде кабель-арнаны монтаждау кезінде және т.б. қолданылады
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 10 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулі кабель-арнаға арналған адаптер |
- Бағасы: 1 541 ₸

