
IP40 326х256 мм аспалы Schneider Electric тарату қалқаны
- Бар
- Коды:144917531
13 642 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Easy9 EU тарату қалқаны модульдік жабдыққа арналған жиналмалы тарату қалқаны болып табылады. Оның әрқайсысының өлшемі 18 мм болатын 12 модульден тұратын 2 қатар бар және кез келген модульдік жабдыққа орнатылуы мүмкін. Қалқан жерге тұйықтау және бейтарап терминал блоктарымен, сондай-ақ олардың бекіткіштерімен бірге жеткізіледі. Әрбір терминал блогында 16 қосқыш терминал бар (8х16мм2 + 8х10мм2). Ол 180° бұрышта қайта реттелетін және ашылатын түтінді есікпен бірге келеді. Қалқанның түсі – ақ (RAL 9003). Қалқан үй-жайлардың ішінде орнатуға арналған. Есіктері жабық IP40 және есіктері ашық IP30. Қалқанның кабельдік кірмелері жоқ, оларды бұрғы арқылы жасау керек. Ол тұрғын үйлер мен шағын коммерциялық ғимараттардағы бар панельді жаңадан орнатуға немесе ауыстыруға арналған. Оның номиналды тогы In 63 A құрайды. Ui номиналды оқшаулау кернеуі 500 В. Ue номиналды жұмыс кернеуі 400 В. Қалқанның ішкі жабдықталуы: DIN-рельсі бар алмалы-салмалы шасси, пластрон.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Номиналды ток | 63 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 326 мм |
| Тереңдігі | 103 мм |
| Ені | 256 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Пластик |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Модульдер саны | 24 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Максималды кернеу | 400 Жылы |
| Монтаждау тәсілі | аспалы |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Шкафтың түрі | тарату қалқаны |
- Бағасы: 13 642 ₸

