
Ернеулі кабель-арнаға арналған бітеуіш Рувинил ақ
- Бар
- Коды:103101635
1 313 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Заглушка РУВИНИЛ для РКК-20х10
Применяется в качестве соединительного и/или разветвительного элемента при монтаже кабель-канала.
Применяется в качестве соединительного и/или разветвительного элемента при монтаже кабель-канала.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 10 мм |
| Ені | 20 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 10 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулі кабель-арнаға арналған бітеуіш |
- Бағасы: 1 313 ₸

