
80х100х80 мм каналды ернеулі кабель-каналға арналған DKC жалғауы/жапсар жапқышы
- Бар
- Коды:138721909
2 182 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GAN 100 DKC 00887 қақпақ түйіспесінің қаптамасы
Қақпақтың түйіскен жеріне төсеу, GAN қорап қақпақтары арасындағы түйіспелерді эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Қақпақта монтаждау үшін ысырмалар бар.
Қораптың типтік өлшемі TA-GN: 100х40, 100х60, 100х80
Қақпақтың түйіскен жеріне төсеу, GAN қорап қақпақтары арасындағы түйіспелерді эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Қақпақта монтаждау үшін ысырмалар бар.
Қораптың типтік өлшемі TA-GN: 100х40, 100х60, 100х80
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 80 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулік кабель-арнасы үшін түйіспеге жалғау/қондырма |
- Бағасы: 2 182 ₸

