
Бұрыштық кабель арнасы үшін ішкі бұрышты 16х16х16 мм рувинил
- Бар
- Коды:143545842
4 619 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Угол внутренний РУВИНИЛ для РКК-16х16
Применяется в качестве соединительного и/или разветвительного элемента при монтаже кабель-канала.
Применяется в качестве соединительного и/или разветвительного элемента при монтаже кабель-канала.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 16 мм |
| Ені | 16 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 16 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | бұрыштық кабель-арна үшін ішкі бұрыш |
- Бағасы: 4 619 ₸

