
Рувинил 10863 ақ түсті плинтус кабель-арнасына арналған бітеуіш
- Бар
- Коды:105960412
1 667 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Заглушка РУВИНИЛ для РКК-25х16
Применяется в качестве соединительного и/или разветвительного элемента при монтаже кабель-канала.
Применяется в качестве соединительного и/или разветвительного элемента при монтаже кабель-канала.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 16 мм |
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 16 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулі кабель-арнаға арналған бітеуіш |
- Бағасы: 1 667 ₸

