
DKC 17х40х17 мм шағын арналарға арналған шеткі бітеуіш
- Бар
- Коды:143566005
1 523 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Заглушка LM DKC 00579 40x17
Заглушка LM торцевая для мини-каналов предназначена для эстетичного оформления мест начала и окончания трассы; защита от попадания посторонних предметов внутрь кабель-канала. Матери аз АБС-пластика.
Типоразмер: 40х17 мм.
Номер цвета RAL - 9016
Ширина - 40 мм.
Глубина - 17 мм.
Заглушка LM торцевая для мини-каналов предназначена для эстетичного оформления мест начала и окончания трассы; защита от попадания посторонних предметов внутрь кабель-канала. Матери аз АБС-пластика.
Типоразмер: 40х17 мм.
Номер цвета RAL - 9016
Ширина - 40 мм.
Глубина - 17 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 17 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 17 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | шағын арналарға арналған шеткі бітеуіш |
- Бағасы: 1 523 ₸

