
Қабырғалық кабель-арнаға арналған бітеуіш Рувинил ақ
- Бар
- Коды:103096433
6 515 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РКҚ-100х60 және 100х40 үшін РУБИНИЛДІ тығын
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель-арнаға арналған бітеуіш |
- Бағасы: 6 515 ₸

