
Legrand 50х130х50 мм плинтус кабель-арнасы үшін түйіспеге жалғау/қондыру
- Бар
- Коды:138721905
2 142 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand DLP-S 75 мм кабель-арна қақпағының түйіскен жеріне төсеу
Legrand DLP-S 75 мм 85х50 мм; 100х50 мм; 130х50 мм ақ түсті кабель-арна қақпағының түйіскен жеріне төсеу — екі кабель өткізгіш арналардың түйіскен жерін жабатын сымдарды төсеу кезінде қолданылатын арнайы пішінді және конструкциялы құрылғы. Поливинилхлоридтен жасалған, пайдалануға ыңғайлы, электр өткізгіш желіні жылдам және ұқыпты ұйымдастыруға мүмкіндік береді, жұмыс тиімділігін арттырады, жұмыс кеңістігін ұйымдастыруда жайлылықты қамтамасыз етеді.
Legrand DLP-S 75 мм 85х50 мм; 100х50 мм; 130х50 мм ақ түсті кабель-арна қақпағының түйіскен жеріне төсеу — екі кабель өткізгіш арналардың түйіскен жерін жабатын сымдарды төсеу кезінде қолданылатын арнайы пішінді және конструкциялы құрылғы. Поливинилхлоридтен жасалған, пайдалануға ыңғайлы, электр өткізгіш желіні жылдам және ұқыпты ұйымдастыруға мүмкіндік береді, жұмыс тиімділігін арттырады, жұмыс кеңістігін ұйымдастыруда жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 130 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | ернеулік кабель-арнасы үшін түйіспеге жалғау/қондырма |
- Бағасы: 2 142 ₸

