
Қабырғалық кабель-арна үшін DKC сыртқы бұрышы 20х50х20 мм
- Бар
- Коды:138503797
1 797 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыртқы бұрыш AEM DKC 00656 50x20
Шағын арналарға арналған сыртқы AEM бұрышы. Трассаның түйіскен жерлері мен бұрылыстарын эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Үлгі өлшемі: 50х20 мм.
Шағын арналарға арналған сыртқы AEM бұрышы. Трассаның түйіскен жерлері мен бұрылыстарын эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Үлгі өлшемі: 50х20 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрыш |
- Бағасы: 1 797 ₸

