
Legrand қабырғаға орнатылатын кабель арнасына арналған қақпақ 50х100х50 мм
- Бар
- Коды:140514162
3 648 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 638035 100x50 мм METRA кабельдік арналарға арналған штепсель.
Соңғы қақпақ - Metra 100x50 кабельдік арналарына арналған
Соңғы қақпақ - Metra 100x50 кабельдік арналарына арналған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | ПВХ |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғалық кабель-арнаға арналған бітеуіш |
- Бағасы: 3 648 ₸

