
Рубинил бұрылыс 90 10х15х10 мм
- Бар
- Коды:138503785
4 613 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РКК-15х10 үшін 90 градусқа бұрылатын РУВИНИЛ
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Биіктігі | 10 мм |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 10 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | 90 бұрылыс |
- Бағасы: 4 613 ₸

