
Қабырғалық кабель-арна үшін Legrand сыртқы бұрышы 50х85х50 мм
- Бар
- Коды:138503793
6 026 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыртқы бұрышы Legrand DLP-S 50х85мм
Өзгертілетін сыртқы бұрышы 60°-тан 120°-қа дейін 50х85 Legrand DLP-S. Айнымалы бұрыштар әртүрлі конфигурацияларға оңай бейімделеді және жүйенің эстетикалық көрінісін қамтамасыз етеді. Бұрыштар тез орнатылады және кабельдік арнада мықтап ұсталады.
Өзгертілетін сыртқы бұрышы 60°-тан 120°-қа дейін 50х85 Legrand DLP-S. Айнымалы бұрыштар әртүрлі конфигурацияларға оңай бейімделеді және жүйенің эстетикалық көрінісін қамтамасыз етеді. Бұрыштар тез орнатылады және кабельдік арнада мықтап ұсталады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 85 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрыш |
- Бағасы: 6 026 ₸

