
20х50х20 мм қабырғалық кабель-арнаға арналған DKC жалғау/жапсыру
- Бар
- Коды:139163654
3 641 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соединение на стык GM DKC 00653 50x20
Соединение на стык GM для мини-каналов предназначено для эстетичного оформления мест стыковки мини-каналов (накладка на стык), скрытие мест стыка, неровно спиленных при монтаже крышек мини-каналов. Материал из АБС-пластика.
Типоразмер: 50х20 мм.
Ширина крышки - 50 мм.
Глубина настенного кабель-канала - 20 мм.
Соединение на стык GM для мини-каналов предназначено для эстетичного оформления мест стыковки мини-каналов (накладка на стык), скрытие мест стыка, неровно спиленных при монтаже крышек мини-каналов. Материал из АБС-пластика.
Типоразмер: 50х20 мм.
Ширина крышки - 50 мм.
Глубина настенного кабель-канала - 20 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель-арнаға арналған түйіспеге жалғау/жапсырма |
- Бағасы: 3 641 ₸

