
17х40х17 мм плинтус кабель-арнасы үшін DKC бұрышы тегіс
- Бар
- Коды:138252034
4 363 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шағын арналарға арналған APM DKC 00425 40x17 жазық бұрышы АЖО бұрышы. Трассаның түйіскен жерлері мен бұрылыстарын эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Үлгі өлшемі: 40х17 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 17 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 17 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулі кабель-арна үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 4 363 ₸

